Szanowni Państwo,

 

Bardzo mi miło, że zdecydowaliście się Państwo na odwiedzenie strony internetowej Drukarni Wydawniczej im. W.L. Anczyca SA, jednej z najdłużej działających drukarń dziełowych w Polsce.

Serdecznie witam na nowej wersji strony, tak zmodyfikowanej, aby ułatwić Państwu korzystanie z niej. Od wielu lat drukujemy i oprawiamy książki, które są dla nas nie tylko produktem, ale przede wszystkim wytworami pracy twórczej. Każda jest inna i w każdą wkładamy maksimum zaangażowania, pasji twórczej i maksimum serca. Naszym priorytetem jest współpraca z Wydawcą przy przygotowywaniu książek do druku, doborze najkorzystniejszego papieru na jej druk, materiałów introligatorskich do oprawy oraz najstaranniejsze jej wykonanie. W ciągu prawie 150 lat nieprzerwanej działalności oddaliśmy w Państwa ręce setki milionów książek i czasopism. Jesteśmy dumni, że realizujemy wspólnie z naszymi Partnerami misję upowszechniania wiedzy i kultury, że zdobyliśmy zaufanie i renomę wśród naszych Klientów, jak również specjalistów z branży poligraficznej oraz czytelników. Efektem tego są liczne nagrody i wyróżnienia przyznane Drukarni Wydawniczej im. W.L. Anczyca S.A..

Tworzenie książek jest dla nas sztuką, dlatego każde zlecenie realizujemy wyjątkowo starannie, angażując w nie naszą pasję i doświadczenie, gromadzone przez lata.

Drukarnia Wydawnicza im. W.L. Anczyca S.A. to nie tylko tradycja, ale też spojrzenie w przyszłość, innowacyjność, inwestycje, modernizacja parku maszynowego. Poszukiwanie nowatorskich rozwiązań w zakresie zarządzania, produkcji, kontroli jakości a przede wszystkim obsługi klienta, to wyzwania, przed którymi stoi Drukarnia. Uważamy, że książka wydrukowana na papierze i starannie oprawiona nadal będzie towarzyszyć czytelnikom w codziennym życiu. Coraz powszechniejsze e-booki nie zastąpią przyjemności obcowania z tradycyjną książką, opracowaną przez wybitnych edytorów, wydrukowaną na wysokiej jakości papierze i starannie oprawioną przy użyciu tradycyjnych technologii.

Na stronach tej prezentacji przedstawiamy ofertę oraz wszelkie informacje potrzebne do nawiązania współpracy z naszą Drukarnią. Prosimy o wybaczenie, że strona jest jeszcze niekompletna, ale pragniemy tworzyć ją razem z Państwem - jej użytkownikami. Wciąż będzie aktualizowana i zmieniana tak, aby w pełni zaspakajać oczekiwania osób ją odwiedzających.

Czekamy na Państwa uwagi i serdecznie zapraszam do współpracy.

 

                                                                                                                                       Piotr Janicki

                                                                                                                                            Prezes Zarządu

 

 


 

 

ue

MTA